HİKAYEMİZ

Çiftçiden Mutfağa, Hataylı çiftçilerin ürettiği %100 doğal ürünleri, 2018 yılından itibaren, doğrudan tüketiciyle ulaştırma amacı taşıyan bir öğrenci girişimidir. 

Kurucumuzun, ailesinin ve Antakya yöresinde bulunan diğer çiftçilerin ürettiği %100 doğal ürünleri çevresine satmasıyla başlayan serüvenimiz Türkiye’nin dört bir yanına yayılarak, müşterilerimizin takdiriyle büyüyerek güçlenmektedir. 

Bugün bu girişimin arkasında iki İTÜ öğrencisi olarak Selim Duman, Ali Serhat İlgün ve emektar çiftçilerimiz bulunmaktadır.

Bu girişimimizin amaçları arasında tüketicilerimizi sağlıklı, katkı maddesiz ve doğal ürünlerle buluşturmak bulunmaktadır. Bunun yanında doğal yaşamın gelişimine katkıda bulunmak bizler için büyük bir amaçtır. Bizler bu amacı gerçekleştirmek için fidan bağışları yapmaktayız. Şimdiye kadar 31 fidanın doğaya kazandırılmasına vesile olduk. Umuyoruz ki müşterilerimizle beraber gelecek dönemde daha da fazla fidan diktireceğiz.

Hataylı çiftçilerimizin ürettiği %100 doğal ve sağlıklı ürünleri sizlerle buluşturma çabamız ilk günki heyacanıyla devam etmekte ve gün geçtikçe güçlenen markamız ile sizlerin hizmetinizdeyiz.

Saygılarımızla,

Çiftçiden Mutfağa